Wygrana na własnym terenie

Bramki: Nowicki 3, Kania Michał 2, Pawlik, Zioło

Skład: Janica, Chowaniec, Mrowiec, Zioło, Kanik, Kania Michał,

Nowicki, Wirski, Cader, Filipczak, Gida, Pawlik

W niedzielę 17.05.2015 r. podejmowaliśmy na własnym terenie zespół Zapory Porąbka. Założenia na mecz takie jak zawsze, walka, zaangażowanie, i granie piłką.

Już po pierwszym gwizdku sędziego staraliśmy się atakować Porąbkę i to dało bramkę na 1:0 po strzale Kamila Nowickiego. Dalej staraliśmy się atakować i grać piłką, były 2 rzuty wolne wykonywane przez Sebastiana Kanika, ale bramkarz nie dał się pokonać. Rozwijaliśmy swoje akcje i tak 2 kolejne bramki dorzucił Kamil Nowicki. W pierwszej połowie bramkę dołożył jeszcze Piotr Pawlik. Kilka wskazówek trenera i zaczynamy drugą połowę.

W drugiej połowie wyglądało to lepiej niż w pierwszej. Graliśmy piłką. Mieliśmy dużo strzałów Nikodem Zioło i Sebastian Kanik obili poprzeczkę ( w Turbokozaku mieliby już 20 punktów). Atakowaliśmy dalej, 2 bramki strzelił Michał Kania, a wynik  spotkania na 7:0 strzałem z główki ustalił Nikodem Zioło.

Wyciągamy wnioski z tego meczu bo zawsze mogło być lepiej.