Sprawiedliwy remis

Bramki: Błażej Mrowiec

Dzisiaj (1.05.2015) podejmowaliśmy na własnym boisku LKS Czaniec. Wychodziliśmy na mecz z założeniami takimi jak zwykle, walka, zaangażowanie, granie to co umiemy.

Po pierwszym gwizdku sędziego staraliśmy się grać piłką i rozwijać akcje, ale Czaniec też atakował. Pod koniec pierwszej połowy niestety straciliśmy bramkę. W drugiej połowie mieliśmy odrobić straty. Prowadziliśmy grę i często nie schodziliśmy z połowy LKS-u. Atakowaliśmy, strzelaliśmy, ale nic nie mogło wpaść, lecz nadszedł ten moment, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Sebastiana Kanika, strzałem z główki, piłkę w siatce umieścił Błażej Mrowiec. Atakowaliśmy dalej i chcieliśmy ten mecz wygrać, mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, ale już nic nie wpadło do bramki. Mecz kończymy remisem 1:1.

Musimy wszyscy chodzić na treningi żeby frekwencja była cały czas wysoka i potem czego nauczymy się na treningu przenieść na mecz.