Przywozimy 3 punkty z Czańca

W dniu dzisiejszym nasza drużyna wygrała w Czańcu z drużyną tamtejszego LKS-u 4:0.

Bramki zdobywali: Zioło Nikodem 3, Kanik Sebastian

Dzisiaj (25.04.2015) zagraliśmy mecz z Czańcem. Na boisku mieliśmy walczyć, mieliśmy być zaangażowani i mieliśmy grać to co umiemy.

Po lekko chaotycznym początku bramkę strzelił Nikodem Zioło. Staraliśmy się utrzymać przy piłce, ale Czaniec też wyprowadzał swoje ataki. Po naszej akcji faulowany w polu karnym został Nikodem Zioło. Do karnego podszedł Sebastian Kanik. Strzał obronił bramkarz, ale strzał po dobitce znalazł się w bramce. Staraliśmy atakować bramkę LKS-u, ale Czaniec wyprowadzał kontry. W bramce dobrze radził sobie Maciek Świecak, bez niego mogło być nie najlepiej.

W drugiej połowie atakowaliśmy. Dopiero po kolejnych nieudanych naszych akcjach, piłka w siatce znalazła się po strzale Nikodema Zioło i tak stało się 3:0. Nie graliśmy najlepiej, nasze błędy starał się wykorzystywać Czaniec, ale Maciek był nie do pokonania. Kiedy w drugiej części gry atakowaliśmy bramkę Czańca piłka nie mogła wpaść do bramki, ale parę minut przed końcem wynik ustalił Nikodem Zioło.

Po ostatnim gwizdku sędziego nie byliśmy do końca zadowoleni bo nie graliśmy tak jak powinniśmy, ale mamy okazje się zrehabilitować w piątek 1 maja zagramy na własnym boisku właśnie z Czańcem. Zapraszamy wszystkich do dopingowania!